Hubnutí mohou bránit „nemocné“ buňky – zaměřte se na zdraví buněk

Již jsme probrali 3 důvody, kvůli kterým možná nemůžeš zhubnout: psychika, střevní mikrobiom a strava. Čtvrtým důvodem možná překvapivě může být zdraví tvých buněk.

6-duvodu-proc-se-ti-nedari-zhubnout34

„Nemocné“ buňky ti nedovolí zhubnout

Podvyživené buňky jsou slabé, nevýkonné a nakonec onemocní. Tím narážíme na další překážku v hubnutí. Možná za to mohou buňky, které již nemohou vykonávat správně svou funkci. Přitom tvé tělo bude fungovat jen tak, jak budou fungovat tvé buňky!

Veškeré tělesné funkce jsou vzájemně provázané a vše souvisí se vším. Máš-li ucpaný nebo děravý odpad, do těla se dostávají toxické látky, které se hromadí v prostoru mezi jednotlivými buňkami a nakonec i v buňkách samotných.

Buňky se v toxickém prostředí začnou pomalu dusit. Když jim vedle toho nedodáš ani potřebné nářadí k práci – makro a mikroživiny v přirozené kvalitě a kvantitě, buňky si nedokážou samy pomoci.

Výroba energie z tuků? Jen někdy

Když buňky nemohou správně fungovat, začnou svou práci šidit a produkce životní energie, kterou pro tvé tělo vytvářejí, začne pomalu klesat, až nakonec přejde na náhradní zdroj. Tento zdroj sice energii vyrobí, neumí však k výrobě využívat tuky. Můžeš pak klidně jíst méně než dříve a přesto se můžeš cítit unavenější a můžeš přibírat na váze. Paradox, který vznikl v nás samotných.

Jak nastartovat zdraví buněk?

 • Strava, kterou přijímáš, je stravou hlavně pro tvé buňky.
 • Zamysli se nad tím, kolik z toho, co každý den sníš, je věnované tvým buňkám a kolik tvým chuťovým pohárkům na jazyku.
 • Může být tvůj problém s nadváhou spojen se zdravím tvých buněk?

Tento článek je pouhým úryvkem z ebooku 6 důvodů, proč se ti nedaří zhubnout. Zaujal tě jeho obsah? Zajímá tě problematika hubnutí a zdravého životního stylu?

Stáhni si ZDARMA kompletní ebook ZDE.

O ebooku 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálkaE-book je zjednodušeným návodem na odhalení příčin nadváhy a možného neúspěchu na cestě za štíhlou a zdravou postavou pro každého. Zaměřuje se na 6 nejdůležitějších oblastí (mysl, mikrobiom, buňky, hormony, pohyb, strava), které souvisí s úspěšným hubnutím a schopností dlouhodobě si svou ideální váhu udržet.

Pevně věřím, že ti tento praktický pomocník pomůže najít odpověď na tvé otázky ohledně hubnutí a bude tě inspirovat jít dál za svým cílem a snem.

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

 • Životní styl na FB

 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky