Hubnutí mohou bránit „nemocné“ buňky – zaměřte se na zdraví buněk

Již jsme probrali 3 důvody, kvůli kterým možná nemůžeš zhubnout: psychika, střevní mikrobiom a strava. Čtvrtým důvodem možná překvapivě může být zdraví tvých buněk.

6-duvodu-proc-se-ti-nedari-zhubnout34

„Nemocné“ buňky ti nedovolí zhubnout

Podvyživené buňky jsou slabé, nevýkonné a nakonec onemocní. Tím narážíme na další překážku v hubnutí. Možná za to mohou buňky, které již nemohou vykonávat správně svou funkci. Přitom tvé tělo bude fungovat jen tak, jak budou fungovat tvé buňky!

Veškeré tělesné funkce jsou vzájemně provázané a vše souvisí se vším. Máš-li ucpaný nebo děravý odpad, do těla se dostávají toxické látky, které se hromadí v prostoru mezi jednotlivými buňkami a nakonec i v buňkách samotných.

Buňky se v toxickém prostředí začnou pomalu dusit. Když jim vedle toho nedodáš ani potřebné nářadí k práci – makro a mikroživiny v přirozené kvalitě a kvantitě, buňky si nedokážou samy pomoci.

Výroba energie z tuků? Jen někdy

Když buňky nemohou správně fungovat, začnou svou práci šidit a produkce životní energie, kterou pro tvé tělo vytvářejí, začne pomalu klesat, až nakonec přejde na náhradní zdroj. Tento zdroj sice energii vyrobí, neumí však k výrobě využívat tuky. Můžeš pak klidně jíst méně než dříve a přesto se můžeš cítit unavenější a můžeš přibírat na váze. Paradox, který vznikl v nás samotných.

Jak nastartovat zdraví buněk?

 • Strava, kterou přijímáš, je stravou hlavně pro tvé buňky.
 • Zamysli se nad tím, kolik z toho, co každý den sníš, je věnované tvým buňkám a kolik tvým chuťovým pohárkům na jazyku.
 • Může být tvůj problém s nadváhou spojen se zdravím tvých buněk?

Tento článek je pouhým úryvkem z ebooku 6 důvodů, proč se ti nedaří zhubnout. Zaujal tě jeho obsah? Zajímá tě problematika hubnutí a zdravého životního stylu?

Stáhni si ZDARMA kompletní ebook ZDE.

O ebooku 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálkaE-book je zjednodušeným návodem na odhalení příčin nadváhy a možného neúspěchu na cestě za štíhlou a zdravou postavou pro každého. Zaměřuje se na 6 nejdůležitějších oblastí (mysl, mikrobiom, buňky, hormony, pohyb, strava), které souvisí s úspěšným hubnutím a schopností dlouhodobě si svou ideální váhu udržet.

Pevně věřím, že ti tento praktický pomocník pomůže najít odpověď na tvé otázky ohledně hubnutí a bude tě inspirovat jít dál za svým cílem a snem.

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Pro Iodine

  Zdroj kvalitního přírodního jódu. Jód patří mezi esenciální stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování štítné žlázy.

  detail produktu

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky