Kde se vzal MitoLife?

Vznik společnosti MitoLife s.r.o. byla velmi zajímavá souhra dvou osudů – mého Hany a mého manžela Hynka.

Jako by to bylo dnes. Telefonát mého tehdy přítele Hynka:  „Miláčku, poslali mě po testech rovnou na onkologii, už tu sedím, je to tady hrůzostrašný, prý mám rakovinu.“ Seděla jsem doma jako opařená a čekala s jakým verdiktem přijde. Non- hodginův syndrom a nádor v mediastinu o velikosti 10x6x3 cm. Tak proto to pocení v noci, tak proto ta únava! Postup léčby byl lékaři jasně daný. Zítra nástup, biopsie, chemoterapie a jedeme… Hynek se ovšem rozhodl jinak. (Což není samozřejmě návod na postup léčby.) Každý člověk věří v něco jiného a my doma věřili na sílu přírody, na sílu nutriční terapie, na sílu nás dvou.

Prvním krokem Hynka byla okamžitá změna stravy a očistný půst. Věděl, že se musí vyčistit a tušil, že tohle je jeho cesta. Mým úkolem bylo ho na jeho cestě podporovat. Rozhodli jsme se, že budeme hledat další pomoc u lékařů celostní medicíny a uvidíme, co nás osloví. Nakonec jsme skončili na klinice Ralfa Meyera v Německu. Jelikož jsem tam již před mnoha lety studovala nutriční terapii, věděla jsem, kam zavolat a koho požádat o pomoc. Ralf Meyer tehdy vedl kliniku Cellsymbiostherapie v Primasens. Hynek se ocitl pro něho ve správných rukou v ten správný moment. Základem terapie byla POZOR – nutriční terapie! Koukala jsem jako blázen, přesto že je všeobecně známo, že strava může být naším lékem, nesetkala jsem se s terapií, kde by strava byla ZÁKLADEM terapie všech nemocí. „Nechť strava je naším lékem a naším lékem je strava“ řekl Hippokrates. Takto jsme se seznámili s Cellsymbiosistherapie, Ralfem Meyer a jeho testy potravinové intolerance PRO IMMUN M a s přírodními produkty společnosti TISSO, které Hynek dostával ve vysokých dávkách na podporu organismu.

Po čtyřech měsících této léčby, čištění a podpory organismu přírodními doplňky od TISSO se nádor výrazně zmenšil a všechny příznaky nemoci byly pryč. Přesto se Hynek spolu s lékaři z Německa a jedním skvělým lékařem z nemocnice na Karláku rozhodl podstoupit krátkou léčbu chemoterapií a následně pokračovat v Cellsymbiosistherapii. (Webové stránky Ralfa Meyera o cellsymbiosistherapii v němčině zde).

Hynek s Ralfem Meyerem

Hynek s Ralfem Meyerem

Hanka s Ralfem Meyerem

Hanka s Ralfem Meyerem

Svatba Hanky a Hynka

Možná si mohu i já přihřát polívčičku. Slíbila jsem Hynkovi, že když se uzdraví, vezmu si ho. 🙂 V rámci mentálního tréninku jsem si jako myslela. Naštěstí to bylo jeho veliké přání a možná to k jeho uzdravení také přispělo. Raději se neptám, jak to vidí dnes. 🙂 Letos jsme oslavili 3. výročí svatby. Trochu romantiky. 🙂

Svatba Hanka a Hynek

Svatba Hanka a Hynek

Neuvěřitelná energie na Fiji

Dva roky po uzdravení Hynka  jsem odjela na očistnou kúru v rámci programu Health Mastery při Anthony Robbins Academy na Fiji. Program spočíval v tom, že jsme byli osm dní na raw stravě a z toho 5 dní jsme pili jen ovocné a zeleninové smoothie. Přesto, že jsme jen pili, skákali jsme při tom na trampolínách, chodili na colon terapii a účastnili se celodenních seminářů do pozdních večerů na téma zdravý životní styl, nikdo jsme nebyli unavení, ba naopak. Přemýšlela jsem, jak je to možné, že po smoothie nemám hlad a jsem plná energie. Zeptala jsem se, co nám do smoothie přesně dávají. Základní  složkou smoothie byl bílkovinný prášek na rostlinné bázi.

Jakmile jsem přijela domů, začala pro sebe a svou rodinu hledat tento poklad na českém trhu, bohužel marně. Má kritéria na tento bílkovinný produkt byla tak vysoká, že jsem nebyla se žádnou nabídkou spokojená. A zde se vrací do hry rakovina mého manžela… Vzpomněla jsem si, že měl během své léčby také nějaký bílkovinný drink. Okamžitě jsem si ho objednala a bylo to přesně to, co jsem hledala.

Tvrdí se, že spousta lidí založila své podnikání na základě svých potřeb, a tak je tomu i v našem případě.

Slovo dalo slovo a já se rozjela i s manželem do dalekého Wendenu, kde jsem získala výhradní zastoupení na distribuci produktů společnosti TISSO Naturprodukte u nás.

Nemohla jsem si přeci nechat takový zázrak pouze pro sebe. 🙂

A Mito-Life  byl na světě!

Mito, jako mitochondrie, protože veškeré produkty jsou vyráběny na základě mitochondriální medicíny. A Life, jako život, který je do nich svým složením a svou výrobou přenášen z přírody. A nakonec nezůstalo jen u distribuce produktů. Převzala jsem z Cellsybiosistherapie celý nutriční koncept, který nabízím v následně založené nutriční centrum MitoLife. Centrum slouží jako poradna celostního nutričního poradenství, nutriční terapie, zdravého životního stylu, informační centrum na produkty a zároveň i odběrové místo produktů.

Slavnostní otevření MitoLife

Albert Hesse a Simone Axt s Hankou při slavnostním otevření Mitolife.

 

Albert Hesse je zakladatel společnosti Tisso, jejíž produkty distribuujeme. Je opravdu výjimečné, že na otevíračku distributora přijede majitel společnosti. (Více o produktech Tisso v němčině zde.)

Slavnostní otevření MitoLife

Přednáška z otevření naši praxe v MitoLife.

 

Pevně věřím, že naše cesta bude i nadále inspirovat a pomůže najít optimální zdraví, energii a vitalitu co nejvíce lidem.

Vaši Hynek a Hana

Hanka Lang a Hynek v Paříži

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Pro Iodine

  Zdroj kvalitního přírodního jódu. Jód patří mezi esenciální stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování štítné žlázy.

  detail produktu

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

  Facebook Pagelike Widget
 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky