PŘÍRODNÍ DOPLŇKY STRAVY

„V produktech TISSO jsem našla partnera odpovídajícího mé osobní i profesní cestě, o kterou se chci se všemi na českém trhu podělit."

Certifikované přírodní produkty na bázi mitochondriální medicíny

Tyto jedinečné přírodní doplňky stravy jsou vyráběné na bázi mitochondriální medicíny a aktivně podporují koncept Cellsymbiosistherapie® – Terapie buněčné symbiózy.  Všechny produkty jsou certifikované, antialergenní, bez umělých přísad, sladidel i konzervačních látek. Jsou podrobovány velmi přísným laboratorním testům na těžké kovy, pesticidy, insekticidy, plísně i radioaktivitu.

 

t1

OBLASTI, KDE PŘÍRODNÍ PRODUKTY MITOLIFE POMÁHAJÍ

  • Zdravá střeva a střevní mikroflóra

  • Imunita

  • Nadváha a obezita

  • Výkon a stres

  • Detoxikace

  • Kosti a klouby

Vysoce kvalitní přírodní látky

Produkty MitoLife od firmy TISSO odpovídají vysokému standardu přírodních potravinových doplňků. Zajistí optimální přísun vysoce kvalitních aktivních mikroorganismů, bílkovin, vlákniny, bylinných a rostlinných látek, vitamínů, a stopových prvků.

Proč jsou doplňky stravy nezbytné?

Potraviny ve vyspělých zemích již dlouho neodpovídají kvalitou a obsahem nutričních látek běžnému standardu. Ani tzv. vyváženou stravou nejsme schopni našemu tělu dodat dostatek vitamínů, minerálů a stopových látek, potřebných pro zajištění pevného zdraví. Proto přichází MitoLife s přírodními doplňky stravy TISSO. Tyto produkty vyplňují mezeru, kterou dnešní chemizovaná produkce potravin způsobuje.