Můj nový ebook zdarma je na světě: 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

Mrzí mě, když vidím, kolik lidí se potýká s nadváhou a neví si s ní rady. V mé poradně se setkávám s klienty s různými zdravotními ale i psychickými potížemi, které u nich často vedou až k depresím… A to vše „jen“ ze snahy zhubnout a následného neúspěchu přes vynaložení nemalého množství energie, úsilí a odříkání.

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálka

Změna genetické informace? Je nadváha už dnes normální? Není!

Nadváha se stala epidemií 21. století! V Česku trpí nadváhou a obezitou již více než polovina lidí. Dětí s touto diagnózou neustále přibývá. A není to proto, že bychom se začali rodit s jinou DNA! Naše genetická informace se opravdu nezměnila. Máme stále stejnou genetickou výbavu jako před tisíci lety.

Štíhlost je tvá přirozenost

Štíhlost je i dnes, ve 21. století, naší naprostou přirozeností. Štíhlost není vymožeností bohatých a krásných modelek a hvězd z Hollywoodu! Není to nic, co by pro tebe bylo nedosažitelné.

Naopak! A to musím opravdu zdůraznit. Štíhlost je naprostou nezbytností pro lidské zdraví. Tedy i pro to tvoje. Je mi líto, pokud se ti to nelíbí, ale je to tak. Právě proto jsem napsala tento ebook, protože možnost zdravě zhubnout má opravdu každý.

V dnešní době kolem sebe máme neuvěřitelné množství informací o hubnutí a stále přibývají nové výzkumy a nové metody. Je to až bláznivé! A i tak je lidí s nadváhou čím dál více…

Jak je možné, že lidí s nadváhou přibývá? Z jakých důvodů nehubneme?

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

Co všechno o hubnutí se můžeš v ebooku dozvědět?

V jednotlivých kapitolách se ti pokusím nastínit 6 možných důvodů, proč se ti nedaří zhubnout.

Informace v e-booku jsou velmi stručné, ne proto, že bych ti nechtěla prozradit více, ale proto, že každé z uvedených témat by vystačilo na celodenní workshop.

Projdi si v klidu všech 6 důvodů, a pokud budeš mít pocit, že by jeden z nich mohl být ten tvůj, vydej se na cestu! Hledej odpovědi a nevzdávej to!

Vím, o čem mluvím

Jen jednou v životě jsem měla problém se svou váhou a neměla jsem tehdy vůbec nic pod kontrolou. Za pouhé tři měsíce jsem přibrala 10 kilo a nevěděla jsem, co s tím. Naštěstí to bylo mé téma a hodně rychle mi došlo, v čem je zakopaný pes. Ale k tomu si můžeš přečíst více v jedné z kapitol ebooku.

Hledala jsem, našla jsem a vyřešila jsem. 🙂

Teď je řada na tobě – pusť se do toho!

Odměnou ti bude krásná štíhlá postava, zdraví a vitalita.

 

Tento článek je pouhým úryvkem z ebooku 6 důvodů, proč se ti nedaří zhubnout. Zaujal tě jeho obsah? Zajímá tě problematika hubnutí a zdravého životního stylu?

Stáhni si ZDARMA kompletní ebook ZDE.

O ebooku 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálkaE-book je zjednodušeným návodem na odhalení příčin nadváhy a možného neúspěchu na cestě za štíhlou a zdravou postavou pro každého. Zaměřuje se na 6 nejdůležitějších oblastí (mysl, mikrobiom, buňky, hormony, pohyb, strava), které souvisí s úspěšným hubnutím a schopností dlouhodobě si svou ideální váhu udržet.

Pevně věřím, že ti tento praktický pomocník pomůže najít odpověď na tvé otázky ohledně hubnutí a bude tě inspirovat jít dál za svým cílem a snem.