Můj nový ebook zdarma je na světě: 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

Mrzí mě, když vidím, kolik lidí se potýká s nadváhou a neví si s ní rady. V mé poradně se setkávám s klienty s různými zdravotními ale i psychickými potížemi, které u nich často vedou až k depresím… A to vše „jen“ ze snahy zhubnout a následného neúspěchu přes vynaložení nemalého množství energie, úsilí a odříkání.

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálka

Změna genetické informace? Je nadváha už dnes normální? Není!

Nadváha se stala epidemií 21. století! V Česku trpí nadváhou a obezitou již více než polovina lidí. Dětí s touto diagnózou neustále přibývá. A není to proto, že bychom se začali rodit s jinou DNA! Naše genetická informace se opravdu nezměnila. Máme stále stejnou genetickou výbavu jako před tisíci lety.

Štíhlost je tvá přirozenost

Štíhlost je i dnes, ve 21. století, naší naprostou přirozeností. Štíhlost není vymožeností bohatých a krásných modelek a hvězd z Hollywoodu! Není to nic, co by pro tebe bylo nedosažitelné.

Naopak! A to musím opravdu zdůraznit. Štíhlost je naprostou nezbytností pro lidské zdraví. Tedy i pro to tvoje. Je mi líto, pokud se ti to nelíbí, ale je to tak. Právě proto jsem napsala tento ebook, protože možnost zdravě zhubnout má opravdu každý.

V dnešní době kolem sebe máme neuvěřitelné množství informací o hubnutí a stále přibývají nové výzkumy a nové metody. Je to až bláznivé! A i tak je lidí s nadváhou čím dál více…

Jak je možné, že lidí s nadváhou přibývá? Z jakých důvodů nehubneme?

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

Co všechno o hubnutí se můžeš v ebooku dozvědět?

V jednotlivých kapitolách se ti pokusím nastínit 6 možných důvodů, proč se ti nedaří zhubnout.

Informace v e-booku jsou velmi stručné, ne proto, že bych ti nechtěla prozradit více, ale proto, že každé z uvedených témat by vystačilo na celodenní workshop.

Projdi si v klidu všech 6 důvodů, a pokud budeš mít pocit, že by jeden z nich mohl být ten tvůj, vydej se na cestu! Hledej odpovědi a nevzdávej to!

Vím, o čem mluvím

Jen jednou v životě jsem měla problém se svou váhou a neměla jsem tehdy vůbec nic pod kontrolou. Za pouhé tři měsíce jsem přibrala 10 kilo a nevěděla jsem, co s tím. Naštěstí to bylo mé téma a hodně rychle mi došlo, v čem je zakopaný pes. Ale k tomu si můžeš přečíst více v jedné z kapitol ebooku.

Hledala jsem, našla jsem a vyřešila jsem. 🙂

Teď je řada na tobě – pusť se do toho!

Odměnou ti bude krásná štíhlá postava, zdraví a vitalita.

 

Tento článek je pouhým úryvkem z ebooku 6 důvodů, proč se ti nedaří zhubnout. Zaujal tě jeho obsah? Zajímá tě problematika hubnutí a zdravého životního stylu?

Stáhni si ZDARMA kompletní ebook ZDE.

O ebooku 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout

ebook 6 důvodů proč se ti nedaří zhubnout - obálkaE-book je zjednodušeným návodem na odhalení příčin nadváhy a možného neúspěchu na cestě za štíhlou a zdravou postavou pro každého. Zaměřuje se na 6 nejdůležitějších oblastí (mysl, mikrobiom, buňky, hormony, pohyb, strava), které souvisí s úspěšným hubnutím a schopností dlouhodobě si svou ideální váhu udržet.

Pevně věřím, že ti tento praktický pomocník pomůže najít odpověď na tvé otázky ohledně hubnutí a bude tě inspirovat jít dál za svým cílem a snem.

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Pro Iodine

  Zdroj kvalitního přírodního jódu. Jód patří mezi esenciální stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování štítné žlázy.

  detail produktu

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky