Už jste slyšeli o Candidě?

Candida Albicans patří do skupiny kvasinek. S kvasinkami jsme konfrontováni neustále a při běžném stravování se samozřejmě nelze vyhnout tomu, že občas se stravou přijmeme i jejich větší množství.

kvasinky Candida Albicans

Pro zdravého člověka to není až takový problém. Ovšem při oslabení obranyschopnosti organismu, např. při cukrovce, chronickém alkoholismu, stresu, potlačení imunity nebo opakované léčbě antibiotiky, se kvasinky mohou usadit na sliznicích a poškozovat je – této nemoci říkáme odborně kandidóza.

Pokud se v testu potravinových alergií objeví protilátky proti Candida Albicans, znamená to, že k tomuto škodlivému procesu již dochází a tělo se mu brání.

Bakterie Candida kvasinky

Osídlení kvasinkami druhu Candida Albicans může vést k zvýšené náchylnosti k alergiím a revmatickým potížím a také snížení ochranné funkce střeva a potlačení střevní flory. To má za následek zvýšenou propustnost střeva a nebezpečí potravinových alergií třetího typu.

Správně nastavená nutriční terapie, především protizánětlivá strava a vhodné doplňky stravy, pomáhá příznaky nemoci a přemnožení kvasinkami Candida mírnit. Neváhejte mě s jakýmkoliv dotazem kontaktovat či rovnou navštívit mé nutriční centrum.

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Pro Iodine

  Zdroj kvalitního přírodního jódu. Jód patří mezi esenciální stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování štítné žlázy.

  detail produktu

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky