Vylepšená receptura Pro Dialvit44

Aby mohly být úspěchy při řešení vašich potíží s produktem Pro Dialvit 44 ještě lepší a rychlejší, připravili nám němečtí vědci ve spolupráci s lékaři novou, optimalizovanou recepturu. I přes obsah vysoce kvalitních a tělu lépe dostupných surovin Vám nabízíme nový produkt stále za stejnou cenu.

Seznamte se s Pro Dialvit44 od firmy TISSO – multivitamínem XXL třídy!

dialvit44Všem, kdo multifunkční mitochondriální produkt ještě nevyzkoušely, nabízíme nejprve jeho krátké  představení.
V nutričním centru máme s tímto přírodním preparátem výborné zkušenosti a za jeho kvalitou si pevně stojíme. Jakékoli zde neuvedené  informace, které by Vás zajímaly, Vám na požádání rádi předáme.

Kombinace vitálních látek v Pro Dialvit44 byla německými vědci a lékaři navržena pro regeneraci, výživu, ochranu a stimulaci mitochondriálních respektive buněčných funkcí.

V tomto přírodním doplňku stravy je mimo jiné obsažen žampion brazilský (Agaricus blazei Murill), výtažek z jader vinné révy (OPC), kurkumin, kořen Jam čínský (Dioscorea batatas), koenzym Q10,  vitamíny a stopové prvky.

fajfka-cervena Vitamín E, vitamín B2 (riboflavin) a Vitamín C, stejně jako stopové prvky zinek a selen, přispívají k ochraně buněk před oxidativním stresem.
fajfka-cervena Vitamíny B6 a B12 spolu s vitamínem C podporují normální fungování nervového systému.
fajfka-cervena Zinek, kyselina listová, vitamín C a vitamín D přispívají ke správné funkci imunitního systému.
fajfka-cervena Vitamín B3 (niacin) a biotin podporují správné fungování energetického metabolismu. Biotin a zinek přispívají k udržení zdravé pokožky a vlasů.

Nejdůležitější změny v receptuře

fajfka-cervena Kyselina listová, vitamín B6 a vitamín B12 jsou nyní zastoupeny v okamžitě vstřebatelné formě
fajfka-cervena Vitamín E v podobě vysoce kvalitního komplexu tokoferolů a tokotrienolů z certifikovaného (RSPO) palmového oleje získaného ekologicky z udržitelných zdrojů
fajfka-cervena Sojový lecitin byl nahrazen slunečnivovým

 V čem je nová receptura Pro Dialvit44 lepší?

KYSELINA LISTOVÁ JE OBSAŽENA V NEJLEPŠÍ MOŽNÉ FORMĚ
JAKO 5-METYLTETRAHYDROFOLÁT (5-MTHF)

Doposud zastoupenou kyselinu listovou nahradila ihned fyzioligicky vstřebatelná a využitelná forma 5-metyltetrahydrofolát (5-MTHF).
Kyselina listová je oxidovaná a syntetická varianta vitamínu B9. Tato forma vitamínu musí býtv játrech enzymaticky přeměněna na metabolicky aktivní formu tetrahydrofolát. Enzym (methylentetrahydrofolát reduktáza), který je za tuto přeměnu zodpovědný je však u mnoha lidí zmutovaný. Kvůli zmutovanému enzymu pak není možné pokrýt potřebu 5-MTHF skrze syntetickou kyselinu listovou.
I z tohoto důvodu je skvělé, že je na dnešním trhu surovin dostupná rovněž přírodní kyselina listová. V této přirozené formě 5-MTHF ji může lidský organismus zpracovat okamžitě bez jakýchkoli metabolických přeměn.

VITAMÍN B6: BIOAKTIVNÍ PYRIDOXAL-5´-FOSFÁT NAMÍSTO PYRIDOXINU

I u vitamínu B6 můžeme nabídnout ihned zpracovatelnou bioaktivní formu. Prekurzor vitamínu B6 pyridoxin nahradila aktivní forma vitamínu pyridoxalfosfát (PLP).
Pyridoxalfosfát je důležitým koenzymem vitamínu B6, který aktivně vystupuje v procesu látkové výměny. Jako kofaktor se podílí na přibližně 100 enzymatických reakcích. Důležitou roli má při metabolismu aminokyselin a homocysteinu a při energetickém metabolismu.
Lidské tělo dokáže vytvořit pyridoxalfosfát z provitamínů pyridoxinu, pyridoxalu a pyridoxaminu přijímaných skrze potravu. Metabolické kroky, které jsou s tímto procesem spojené, vyžadují energii a především v případech omezené funkce jater mohou být narušeny.

VITAMÍN B12: BIOAKTIVNÍ METYLKOBALAMIN NAMÍSTO KYANOKOBALAMINU

Vitamín B12 použitý v produktu Pro Dialvit44 od firmy TISSO je rovněž zprostředkován svou přímo fyziologicky využitelnou formou, metylkobalaminem.
Forma vitamínu B12 – kyanokobalamin, která byla v receptuře zastoupena do této chvíle, musela být v těle nejprve přeměněna na bioaktivní koenzym. Aby se ušetřilo několik metabolických kroků, které tato přeměna vyžaduje, nabízí nový produkt rovnou bioaktivní koenzym vitamínu B12 – metylkobalamin.
Metylkobalamin působí přímo uvnitř buňky a jako koenzym se podílí na mnoha metabolických procesech. Mimo jiné je nezbytný k přeměně homocysteinu na methionin a reguluje příjem kyseliny listové v erytrocytech (červených krvinkách).

VITAMÍN E: VYSOCE KVALITNÍ KOMPLEX TOKOFEROLŮ A TOKOTRIENOLŮ

Namísto původního provitamínu alfa-tokoferylacetátu je nyní v Pro Dialvit44 nově zastoupeno celé přirozené spektrum všech osmi biologicky aktivních forem vitamínu E. Kvalitní komplex vitamínů E, který je v nové receptuře použit pochází z ekologicky zpracovaného certifikovaného (RSPO) palmového oleje z udržitelných zdrojů.
Vitamín je považován za nejdůležitější v tucích rozpustný antioxidant, který ochraňuje především buněčné stěny před působením volných radikálů.
Souhrnné označení vitamín E zahrnuje chemicky příbuzné skupiny tokoferolů (nasycený vitamín E) a tokotrienolů (nenasycený vitamín E), které se odlišují svými alfa-, beta-, gama- a delta- formami.
Dlouhou dobu se v doplňcích stravy využíval pouze alfa-tokoferol, který byl považován za jedinou pro člověka důležitou formu vitamínu E. Mladší studie však dokládají, že důležitou roli hrají v organismu rovněž tokotrienoly – a dokonce i přímo ve spolupráci s tokoferoly. Z důvodu synergických účinků je příjem všech osmi forem vitamínu E současně mnohemsmysluplnější a užitečnější než užívání izolovaného alfa-tokoferolu.

SLUNEČNICOVÝ LECITIN NAMÍSTO SOJOVÉHO

Místo sojového lecitinu obsahuje nyní Pro Dialvit44 od firmy TISSO lecitin získaných ze slunečnicových semen.
Mnoho našich zákazníků má ze sóji značné obavy – částečně kvůli jejímu alergizujícímu potenciálu a částečně také z toho důvodu, že je přes 70 % světové produkce sóji dnes pochází z geneticky modifikovaných rostlin.
Sojový lecitin však v případě alergií na sóju nehraje žádnou roli, jelikož alergické reakce jsou vyvolávány především bílkovinnou složkou. Do všech našich produktů je kromě toho využívána vždy pouze geneticky neupravovaná sója. Nicméně obavy a názory našich zákazníků bereme vážně a proto jsme v nové receptuře nahradili sojový lecitin hypoalergenním slunečnicovým lecitinem.

 • Kde se vzal MitoLife?

 • Doporučuji ze sortimentu MitoLife

  Pro Iodine

  Zdroj kvalitního přírodního jódu. Jód patří mezi esenciální stopové prvky, které jsou nezbytné pro správné fungování štítné žlázy.

  detail produktu

  Balíček vyživující

  Doplnění důležitých minerálů, vitamínů a stopových prvků nezbytných pro zdraví organismu na úrovni buněk.

  detail produktu

  Pro Em San

  Nejlepší probiotika v Evropě. 31 kmenů neobsahuje žádný jiný probiotický produkt.

  detail produktu

  Test potravinové intolerance Pro Immun Basic

  Otestujte svůj organismus pomocí testu potravinové intolerance na základních 44 potravin.

  detail produktu
 • ZÍSKEJ PEVNÉ ZDRAVÍ A ŠTÍHLOU POSTAVU!

  Odhal 6 důvodů, které narušují zdraví organismu a tím brání hubnutí.

 • MitoLife na FB

 • Nejčtenější příspěvky

 • Rubriky