Kde se vzal MitoLife?

Vznik společnosti MitoLife s.r.o. byla velmi zajímavá souhra dvou osudů – mého Hany a mého manžela Hynka.

Jako by to bylo dnes. Telefonát mého tehdy přítele Hynka:  „Miláčku, poslali mě po testech rovnou na onkologii, už tu sedím, je to tady hrůzostrašný, prý mám rakovinu.“ Seděla jsem doma jako opařená a čekala s jakým verdiktem přijde. Non-Hodgkinův syndrom a nádor v mediastinu o velikosti 10x6x3 cm. Tak proto to pocení v noci, tak proto ta únava! Postup léčby byl lékaři jasně daný. Zítra nástup, biopsie, chemoterapie a jedeme… Hynek se ovšem rozhodl jinak. (Což není samozřejmě návod na postup léčby.) Každý člověk věří v něco jiného a my doma věřili na sílu přírody, na sílu nutriční terapie, na sílu nás dvou.

Prvním krokem Hynka byla okamžitá změna stravy a očistný půst. Věděl, že se musí vyčistit a tušil, že tohle je jeho cesta. Mým úkolem bylo ho na jeho cestě podporovat. Rozhodli jsme se, že budeme hledat další pomoc u lékařů celostní medicíny a uvidíme, co nás osloví. Nakonec jsme skončili na klinice Ralfa Meyera v Německu. Jelikož jsem tam již před mnoha lety studovala nutriční terapii, věděla jsem, kam zavolat a koho požádat o pomoc. Ralf Meyer tehdy vedl kliniku Cellsymbiosistherapie v německém Pirmasens. Hynek se ocitl pro něho ve správných rukou v ten správný moment. Základem terapie byla POZOR – nutriční terapie! Koukala jsem jako blázen, přestože je všeobecně známo, že strava může být naším lékem, nesetkala jsem se do té doby s terapií, kde by strava byla ZÁKLADEM terapie všech nemocí. „Nechť strava je naším lékem a naším lékem je strava“ řekl Hippokrates. Takto jsme se seznámili s Cellsymbiosistherapie, Ralfem Meyerem a jeho testy potravinové intolerance PRO IMMUN M a s přírodními produkty společnosti TISSO, které Hynek dostával ve vysokých dávkách na podporu organismu.

Po čtyřech měsících této léčby, čištění a podpory organismu přírodními doplňky od TISSO se nádor výrazně zmenšil a všechny příznaky nemoci byly pryč. Přesto se Hynek spolu s lékaři z Německa a jedním skvělým lékařem z nemocnice na Karláku rozhodl podstoupit krátkou léčbu chemoterapií a následně pokračovat v Cellsymbiosistherapii.

Hynek s Ralfem Meyerem

Hynek s Ralfem Meyerem

Hanka s Ralfem Meyerem

Hanka s Ralfem Meyerem

Svatba Hanky a Hynka

Možná si mohu i já přihřát polívčičku. Slíbila jsem Hynkovi, že když se uzdraví, vezmu si ho. 🙂 V rámci mentálního tréninku jsem si to jako myslela. Naštěstí to bylo jeho veliké přání a možná to k jeho uzdravení také přispělo. Raději se neptám, jak to vidí dnes. 🙂 Letos jsme oslavili 6. výročí svatby. Trochu romantiky. 🙂

Svatba Hanka a Hynek

Svatba Hanka a Hynek

Neuvěřitelná energie na Fiji

Dva roky po uzdravení Hynka  jsem odjela na očistnou kúru v rámci programu Health Mastery při Anthony Robbins Academy na Fiji. Program spočíval v tom, že jsme byli osm dní na raw stravě a z toho 5 dní jsme pili jen ovocné a zeleninové smoothie. Přesto, že jsme jen pili, skákali jsme při tom na trampolínách, chodili na colon terapii a účastnili se celodenních seminářů do pozdních večerů na téma zdravý životní styl, nikdo jsme nebyli unavení, ba naopak. Přemýšlela jsem, jak je to možné, že po smoothie nemám hlad a jsem plná energie. Zeptala jsem se, co nám do smoothie přesně dávají. Základní  složkou smoothie byl bílkovinný prášek na rostlinné bázi.

Jakmile jsem přijela domů, začala pro sebe a svou rodinu hledat tento poklad na českém trhu, bohužel marně. Má kritéria na tento bílkovinný produkt byla tak vysoká, že jsem nebyla se žádnou nabídkou spokojená. A zde se vrací do hry rakovina mého manžela… Vzpomněla jsem si, že měl během své léčby také nějaký bílkovinný drink. Okamžitě jsem si ho objednala a bylo to přesně to, co jsem hledala.

Tvrdí se, že spousta lidí založila své podnikání na základě svých potřeb, a tak je tomu i v našem případě.

Slovo dalo slovo a já se rozjela i s manželem do dalekého Wendenu, kde jsem získala výhradní zastoupení na distribuci produktů společnosti TISSO Naturprodukte u nás.

Nemohla jsem si přeci nechat takový zázrak pouze pro sebe. 🙂

A Mito-Life  byl na světě!

Mito, jako mitochondrie, protože veškeré produkty jsou vyráběny na základě mitochondriální medicíny. A Life, jako život, který je do nich svým složením a svou výrobou přenášen z přírody. A nakonec nezůstalo jen u distribuce produktů. Převzala jsem z Cellsybiosistherapie celý nutriční koncept, který nabízím v následně založeném nutriční centrum MitoLife. Centrum slouží jako poradna celostního nutričního poradenství, nutriční terapie, zdravého životního stylu, informační centrum na produkty a zároveň i odběrové místo produktů.

Slavnostní otevření MitoLife

Albert Hesse a Simone Axt s Hankou při slavnostním otevření Mitolife.

 

Albert Hesse je zakladatel společnosti Tisso, jejíž produkty distribuujeme. Je opravdu výjimečné, že na otevíračku distributora přijede majitel společnosti. (Více o produktech Tisso v němčině zde.)

Slavnostní otevření MitoLife

Přednáška z otevření naši praxe v MitoLife.

 

Pevně věřím, že naše cesta bude i nadále inspirovat a pomůže najít optimální zdraví, energii a vitalitu co nejvíce lidem.

Vaši Hynek a Hana

Hanka Lang a Hynek v Paříži