Nový e-book Vyživující detox je na světě! Udělejte si čas na detoxikaci, zbavte se únavy a nastartujte metabolismus.

Je to tady! Nový dlouho plánovaný a pečlivě připravovaný e-book je na světě. Energie, vitalita, zdraví, krása a prodloužené mládí! Kdo by to nechtěl? 🙂

Zjistit více o e-booku Vyživující detox

ebook Vyživující detox

Co od e-booku Vyživující detox můžete čekat?

V e-booku najdete praktický a jednoduchý návod na vyživující detoxikaci organismu. Jednoduše řečeno, provede vás sedmi příjemnými dny, v nichž odlehčíte vašemu tělu a pomůžete v něm nastartovat ozdravné omlazující procesy.

Pracovní sešit, který je v něm obsažen, vás bezpečně provede celým detoxem a doprovázet vás budou veselé obrázky od Elišky Králové.

Není detox jako detox. Možná se ptáte na některou z těchto otázek:

  • Je detoxikace opravdu nutná? Může nějak pomoci i mě? Opravdu se díky ní budu cítit lépe? Není to jen zbytečné utrpení?
  • Jaký detox je pro mě vhodný? Jak má být dlouhý? Kdy s ním mám začít?
  • Budu muset změnit svůj denní režim? Můžu při detoxikaci cvičit? Bude mít detox dopad na můj pracovní výkon?
  • Jak zařídím, aby byl můj detox příjemný? Jak si udržím dobrou náladu? Co budu dělat, když budu mít hlad?
  • Jak od detoxikace získám to, co chci? Jak svou očistu co nejvíc podpořit a získat maximální výsledky?

Co vše e-book obsahuje?

1. Plán detoxu = podrobný plán stravování a aktivit na každý den. Zahrnuje přesné postupy a zároveň nabízí prostor pro individuální úpravy a doplnění.

2. Nákupní seznam = přehledný seznam všech věcí a potravin, které budete potřebovat pro detoxikaci dle plánu. Můžete ho snadno upravit podle svých představ.

3. Vyživující recepty = deset receptů na čerstvé vyživující freshe a několik receptů na lehké pokrmy včetně návodu na přípravu.

zdravý fresh recept

4. Průvodce detoxikací = Pracovní list, který vás provede přípravou detoxikace i její realizací. Návodné úkoly vás dovedou od teorie až k úspěšnému zakončení příjemné detoxikace.

Jaké jsou první reakce na ebook?

Ahoj, tak som si dopodrobna prečítala tvoj eBook. Obsah textu – veľa som sa toho dozvedela, ľahké čítanie aj pre sprostých. Obrázky sú bohovské, pôsobí to ako komik a je to radosť citát. Nenudila som sa pri tom a jednoznačne to vyskúšam. Musím si to vsetko vytlačiť.

ebook Vyživující detox

Zjistit více o e-booku Vyživující detox