Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete spoustu zajímavých odkazů na tematické weby a servery, které souvisejí se zdravým životním stylem, s péčí o tělo, sportem nebo se zdravím obecně. Návštěvu těchto webů vřele doporučuji.

Zavařovací sklenice jsou praktickým doplňkem každé domácnosti, díky němuž můžete zpracovávat vlastní zdravé potraviny.

Pokud Vás trápí deprese, strach, stres, fóbie či úzkosti a nebo další psychologické problémy, kvantová terapie či metoda EFT Vám může pomoci. Terapií EFT a kvantovou terapií se v Praze zabývá terapeutka Jana Čechráková.

Rekonstruujete svůj byt, chatu nebo dům? Pak se vám určitě bude hodit kontakt na šikovné ruce z prodejen Mafila Stav Uničov.

Chcete zažít pořádné dobrodružství nebo si jen chcete pohodově zarelaxovat a zasportovat na vodě? Pořiďte si na své letní cestování některý ze špičkových sportovních a rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce Hobie kajaků různých typů: pro rybaření, pro plachtění, nafukovací kajaky pro plavbu apod. Zamilujte si rybaření a dopřávejte si kvalitní ryby alespoň 2x týdně, jsou zdraví velmi prospěšné :-).

Rybářský spolek Brno učí děti k lásce k rybaření a přírodě, což je pro děti v moderní době velmi důležité.

Rehabilitace a masáže v Olomouci nabízí zkušená fyzioterapeutka Kateřina Konečná ve vlastní ošetřovně. Specializuje se na rehabilitaci pacientů trpící potížemi pohybového systému (vady držení těla, rehabilitace po zlomeninách apod.), TR therapy a vybrané postupy celostní medicíny.

Běháme.cz je webový server o běhání, hubnutí, sportu, aktivním a zdravém životním stylu. Obsahuje velmi mnoho kvalitních informací pro začátečníky i pokročilé běžce: tréninkové plány, tipy na sportovní výživu, běžecké a sportovní oblečení či obuv, termínovku aktuálních závodů.

Vyzkoušejte úplnou novinku pro přípravu jídel – solární outdoorový vařič a gril. Je ideální na zdravé grilování na čerstvém vzduchu, na výletech a zahrádkách. Bez paliva, bez kouře a připálenin.

Lázně Karlova Studánka – užijte si relaxaci těla i duše v tomto lázeňském městečku s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Zdejší lázně se specializují na problémy s dýchacími cestami a pohybovým aparátem.

Komplexní kosmetické služby, manikúra, pedikúra Most, poradenství a pořádání kurzů nabízí JH Ateliér. Pokud jste z Mostu a okolí a přemýšlíte o zkrášlení Vašeho těla, návštěva tohoto ateliéru pod vedením Jany Hlaváčkové by měla být jasnou volbou.

Web nejhubnuti.cz poradí, jak zhubnout či jak se správně stravovat. Najdete zde spoustu zajímavých informací o problematice hubnutí a zdravém stravování obecně.

A když už cestujete, co takhle si pořídit v tropickém ráji nemovitosti na Floridě na jednom z nejkrásnějších míst světa? 365 dní v roce letní počasí, čerstvé tropické ovoce, ... Realitní kancelář Florida Club se zabývá realitami v USA na Floridě.

Zábavní Agentura Říha nabízí zajímavý firemní teambuilding. Jedná se o dobrou příležitost poznat své kolegy v zaměstnání mimo pracoviště a ještě více se s nimi semknout. Teambuildingy většinou probíhají na čerstvém vzduchu, v přírodě, při týmových adrenalinových atrakcích: například horolezecká stěna, aerotrim, lidský fotbálek a podobně. Sportovní atrakce nebo atrakce zlepšující koordinaci či pozornost jsou pro tělo a naše zdraví velmi prospěšné.

Geodetické zaměření stavby provádí firma Progeo Data z Jihlavy – jak pro fyzické osoby, tak firmy.

Děti si potřebují hrát téměř neustále, je to důležité pro jejich zdravý vývoj. Vyzkoušejte pronájem dětských atrakcí od týmu z Doprovodné Programy.cz.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Kontrola smluv – online a rychle od zkušené advokátní kanceláře.

Ubytovna v Liberci levně

Módní styling Šárka Pěnkavová, stylistka Olomouc, vám poradí, jak se oblékat na různé příležitosti. Nabízí osobní nákupy se stylistkou, kontrolu šatníku, dárkové poukazy a módní konzultace.

Koupelny inspirace – chystáte se na rekonstrukci koupelny? Inspirujte se u interiérového studia Šujan ve městě Most, z Prahy je to nedaleko. Množství obkladů, dlaždic, skříněk, sanitární keramiky, van, sprchových koutů a jejich barevných provedení Vás ohromí.

Výroba vizitek od zkušené reklamní agentury Grafstudio. Jsme rádi, že používáme vizitky a reklamní materiály právě od této agentury.

Jen vy, vaše rodina či přátelé a roubenka se zahradou, koupacím jezírkem, letní kuchyní, grilem a posezením. Ubytování v soukromí, Vysočina dle Vašich představ.

Online přání k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem.

Svatby Praha – hledáte svatební stany či pódiovou techniku na Vaši svatbu? Obraťte se na agenturu Startproduction.

Likvidace azbestu ze střech vašich domů, chalup či jiných budov zajistí zcela bezpečně a dle bezpečnostních předpisů firma Removal s.r.o.

Koloběžky Olomouc – jízda na koloběžce posílí vaše tělo a je skvělým regeneračním a nejen dopravním prostředkem!

Respirátory a další pomůcky pro práci s azbestem a dalším nebezpečnými látkami.

Dámská stylová móda – Vyberte si luxusní bundy, kabáty, mikiny, halenky a další dámskou stylovou módu od značek Frank Lyman, Cambio, Betty Barclay a dalších v novém e-shopu BestCollection.cz.

Výkonná power banka na cesty z e-shopu adventurecentrumshop.cz je to pravé na vaše výlety, chatu, zahradu.

Cizojazyčné stránky:

Tips and tricks for weight loss and how to lose weight healthy at great site Simple Weight Loss Journey.com.