Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete spoustu zajímavých odkazů na tematické weby a servery, které souvisejí se zdravým životním stylem, s péčí o tělo, sportem nebo se zdravím obecně. Návštěvu těchto webů vřele doporučuji.

Pokud Vás trápí deprese, strach, stres, fóbie či úzkosti a nebo další psychologické problémy, kvantová terapie či metoda EFT Vám může pomoci. Terapií EFT a kvantovou terapií se v Praze zabývá terapeutka Jana Čechráková.

Chcete zažít pořádné dobrodružství nebo si jen chcete pohodově zarelaxovat a zasportovat na vodě? Pořiďte si na své letní cestování některý ze špičkových sportovních a rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce Hobie kajaků různých typů: pro rybaření, pro plachtění, nafukovací kajaky pro plavbu apod. Zamilujte si rybaření a dopřávejte si kvalitní ryby alespoň 2x týdně, jsou zdraví velmi prospěšné :-).

Profi nehty je internetový obchod, v němž snadno nakoupíte vše pro krásné a zdravé nehty (gelovky, pilníky, oleje na nehty a brusky). Najdete zde i produkty pro péči o přirozené přírodní nehty bez nadbytečné chemie.

Rehabilitace a masáže v Olomouci nabízí zkušená fyzioterapeutka Kateřina Konečná ve vlastní ošetřovně. Specializuje se na rehabilitaci pacientů trpící potížemi pohybového systému (vady držení těla, rehabilitace po zlomeninách apod.), TR therapy a vybrané postupy celostní medicíny.

Běháme.cz je webový server o běhání, hubnutí, sportu, aktivním a zdravém životním stylu. Obsahuje velmi mnoho kvalitních informací pro začátečníky i pokročilé běžce: tréninkové plány, tipy na sportovní výživu, běžecké a sportovní oblečení či obuv, termínovku aktuálních závodů.

Vyzkoušejte úplnou novinku pro přípravu jídel – solární outdoorový vařič a gril. Je ideální na zdravé grilování na čerstvém vzduchu, na výletech a zahrádkách. Bez paliva, bez kouře a připálenin.

Lázně Karlova Studánka – užijte si relaxaci těla i duše v tomto lázeňském městečku s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Zdejší lázně se specializují na problémy s dýchacími cestami a pohybovým aparátem.

Komplexní kosmetické služby, manikúru, pedikúru, poradenství a pořádání kurzů nabízí JH Ateliér v Mostě. Pokud jste z Mostu a okolí a přemýšlíte o zkrášlení Vašeho těla, návštěva tohoto ateliéru pod vedením Jany Hlaváčkové by měla být jasnou volbou.

Služby zaměřené na kadeřnictví, masáže a nehtovou modeláž nabízí i kosmetické studio Pink In v Teplicích.

Výživový poradce Stanislava Koubová Vám poradí se sestavením jídelníčku při hubnutí a s osobním výživovým plánem.

I hudba může mít skvělé léčivé a terapeutické účinky – mrkněte na web o zajímavém strunném nástroji, o horalském dulcimeru.

Web nejhubnuti.cz poradí, jak zhubnout či jak se správně stravovat. Najdete zde spoustu zajímavých informací o problematice hubnutí a zdravém stravování obecně.

Cestování a poznávání různých kultur a končin světa může být pro zdravý život velmi inspirativní a obohacující.  Abyste mohli cestovat kamkoliv do světa za rozumnou cenu, sledujte levné letenky.

A když už cestujete, co takhle si pořídit nemovitost v tropickém ráji na Floridě na jednom z nejkrásnějších míst světa? 365 dní v roce letní počasí, čerstvé tropické ovoce, ... Realitní kancelář Florida Club se zabývá realitami v USA na Floridě.

Zábavní Agentura Říha nabízí zajímavé firemní teambuildingy v Praze. Jedná se o dobrou příležitost poznat své kolegy v zaměstnání mimo pracoviště a ještě více se s nimi semknout. Teambuildingy většinou probíhají na čerstvém vzduchu, v přírodě, při týmových adrenalinových atrakcích: například horolezecká stěna, aerotrim, lidský fotbálek a podobně. Sportovní atrakce nebo atrakce zlepšující koordinaci či pozornost jsou pro tělo a naše zdraví velmi prospěšné.

Děti si potřebují hrát téměř neustále, je to důležité pro jejich zdravý vývoj. Vyzkoušejte pronájem dětských atrakcí od týmu z Doprovodné Programy.cz.

Kavárna Litvínov nabízí kvalitní kávu a alkoholické i nealkoholické nápoje, wifi zdarma a možnost pronájmu kavárny.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Kontrola smluv – online a rychle od zkušené advokátní kanceláře.

 

Cizojazyčné stránky:

Tips and tricks for weight loss and how to lose weight healthy at great site Simple Weight Loss Journey.com.