Zajímavé odkazy

Na této stránce najdete spoustu zajímavých odkazů na tematické weby a servery, které souvisejí se zdravým životním stylem, s péčí o tělo, sportem nebo se zdravím obecně. Návštěvu těchto webů vřele doporučuji.

Pokud Vás trápí deprese, strach, stres, fóbie či úzkosti a nebo další psychologické problémy, kvantová terapie či metoda EFT Vám může pomoci. Terapií EFT a kvantovou terapií se v Praze zabývá terapeutka Jana Čechráková.

Chcete zažít pořádné dobrodružství nebo si jen chcete pohodově zarelaxovat a zasportovat na vodě? Pořiďte si na své letní cestování některý ze špičkových sportovních a rybářských kajaků Hobie s unikátním pohonem Mirage Drive. Adventure Centrum je exkluzivní dovozce Hobie kajaků různých typů: pro rybaření, pro plachtění, nafukovací kajaky pro plavbu apod. Zamilujte si rybaření a dopřávejte si kvalitní ryby alespoň 2x týdně, jsou zdraví velmi prospěšné :-).

Rybářský spolek Brno učí děti k lásce k rybaření a přírodě, což je pro děti v moderní době velmi důležité.

Rehabilitace a masáže v Olomouci nabízí zkušená fyzioterapeutka Kateřina Konečná ve vlastní ošetřovně. Specializuje se na rehabilitaci pacientů trpící potížemi pohybového systému (vady držení těla, rehabilitace po zlomeninách apod.), TR therapy a vybrané postupy celostní medicíny.

Běháme.cz je webový server o běhání, hubnutí, sportu, aktivním a zdravém životním stylu. Obsahuje velmi mnoho kvalitních informací pro začátečníky i pokročilé běžce: tréninkové plány, tipy na sportovní výživu, běžecké a sportovní oblečení či obuv, termínovku aktuálních závodů.

Vyzkoušejte úplnou novinku pro přípravu jídel – solární outdoorový vařič a gril. Je ideální na zdravé grilování na čerstvém vzduchu, na výletech a zahrádkách. Bez paliva, bez kouře a připálenin.

Lázně Karlova Studánka – užijte si relaxaci těla i duše v tomto lázeňském městečku s nejčistším vzduchem ve střední Evropě. Zdejší lázně se specializují na problémy s dýchacími cestami a pohybovým aparátem.

Komplexní kosmetické služby, manikúra, pedikúra Most, poradenství a pořádání kurzů nabízí JH Ateliér. Pokud jste z Mostu a okolí a přemýšlíte o zkrášlení Vašeho těla, návštěva tohoto ateliéru pod vedením Jany Hlaváčkové by měla být jasnou volbou.

Web nejhubnuti.cz poradí, jak zhubnout či jak se správně stravovat. Najdete zde spoustu zajímavých informací o problematice hubnutí a zdravém stravování obecně.

A když už cestujete, co takhle si pořídit v tropickém ráji nemovitosti na Floridě na jednom z nejkrásnějších míst světa? 365 dní v roce letní počasí, čerstvé tropické ovoce, ... Realitní kancelář Florida Club se zabývá realitami v USA na Floridě.

Zábavní Agentura Říha nabízí zajímavý firemní teambuilding. Jedná se o dobrou příležitost poznat své kolegy v zaměstnání mimo pracoviště a ještě více se s nimi semknout. Teambuildingy většinou probíhají na čerstvém vzduchu, v přírodě, při týmových adrenalinových atrakcích: například horolezecká stěna, aerotrim, lidský fotbálek a podobně. Sportovní atrakce nebo atrakce zlepšující koordinaci či pozornost jsou pro tělo a naše zdraví velmi prospěšné.

Geodetické zaměření stavby provádí firma Progeo Data z Jihlavy – jak pro fyzické osoby, tak firmy.

Děti si potřebují hrát téměř neustále, je to důležité pro jejich zdravý vývoj. Vyzkoušejte pronájem dětských atrakcí od týmu z Doprovodné Programy.cz.

Penzion a ubytovna Litvínov (Ubytovna Hubert) – levné ubytování v Litvínově v rodinném prostředí s parkováním zdarma.

Resort Eden Herlíkovice – užijte si zimních nebo letních sportů v krásném prostředí u města Vrchlabí.

Kontrola smluv – online a rychle od zkušené advokátní kanceláře.

Ubytovna v Liberci levně

Módní styling Šárka Pěnkavová, stylistka Olomouc, vám poradí, jak se oblékat na různé příležitosti. Nabízí osobní nákupy se stylistkou, kontrolu šatníku, dárkové poukazy a módní konzultace.

Koupelny inspirace – chystáte se na rekonstrukci koupelny? Inspirujte se u interiérového studia Šujan ve městě Most, z Prahy je to nedaleko. Množství obkladů, dlaždic, skříněk, sanitární keramiky, van, sprchových koutů a jejich barevných provedení Vás ohromí.

Výroba vizitek od zkušené reklamní agentury Grafstudio. Jsme rádi, že používáme vizitky a reklamní materiály právě od této agentury.

Jen vy, vaše rodina či přátelé a roubenka se zahradou, koupacím jezírkem, letní kuchyní, grilem a posezením. Ubytování v soukromí, Vysočina dle Vašich představ.

Online přání k narozeninám, Vánocům a dalším příležitostem.

Svatby Praha – hledáte svatební stany či pódiovou techniku na Vaši svatbu? Obraťte se na agenturu Startproduction.

Likvidace azbestu ze střech vašich domů, chalup či jiných budov zajistí zcela bezpečně a dle bezpečnostních předpisů firma Removal s.r.o.

Koloběžky Olomouc – jízda na koloběžce posílí vaše tělo a je skvělým regeneračním a nejen dopravním prostředkem!

Respirátory a další pomůcky pro práci s azbestem a dalším nebezpečnými látkami.

Dámská stylová móda – Vyberte si luxusní bundy, kabáty, mikiny, halenky a další dámskou stylovou módu od značek Frank Lyman, Cambio, Betty Barclay a dalších v novém e-shopu BestCollection.cz.

Cizojazyčné stránky:

Tips and tricks for weight loss and how to lose weight healthy at great site Simple Weight Loss Journey.com.