Přivítejte jaro plní energie

Většinu z nás sužuje po zimě nedostatek energie. Po tmavých chladných dnech se cítíme “vyždímaní”. Jaro ale konečně zaklepalo na dveře a po dlouhém zimním období se dny prodlužují. Prožijte jaro plní elánu a pozitivní nálady. Co můžete udělat, abyste se dostali opět do kondice? Zařaďte do svého jídelníčku aktivní mikroorganismy a vlákninu.

Vyhněte se prázdným kaloriím!

Naše energie úzce souvisí se zdravým zažívacím ústrojím. Jezte proto co nejvíce čerstvého ovoce, zeleniny a bylinek. A to nejlépe v bio kvalitě. Omezte přísun prázdných kalorií a zkuste vyřadit z vašeho jídelníčku cukr. Jezte jen kvalitní libové maso a sladkovodní ryby. Důkladně při tom dbejte na původ masa, které kupujete. Nepodceňujte ani pitný režim. Denně byste měli vypít 1,5 – 2 litry čisté neperlivé vody nebo neslazených čajů.

Vstřebání všech potřebných živin ze stravy svému organismu usnadníte tím, že podpoříte funkci vašeho střeva produkty obsahující vlákninu a aktivní mikroorganismy. Můžete vyzkoušet například doplňky stravy MitoLife od německé firmy TISSO obsahující pouze přírodní suroviny nejvyšší kvality, které zůstávají díky šetrnému zpracování zachovány ve své původní čisté podobě. TISSO využívá suroviny, které nabízí příroda sama. Při výběru rostlinných polyfenolů, minerálů, vitamínů a stopových prvků je kladen důraz na vysokou kvalitu a čistotu.

„Svým klientům v rámci nutričního poradenství doporučuji přírodní doplňky stravy s obsahem vlákniny a mikroorganismů. Na podporu mikroflóry tlustého a tenkého střeva jsou určeny probiotika PRO EM SAN a PRO BASAN COMPLETE, prebiotika PRO PRÄBIOMA a  ke správné regeneraci střevní sliznice je vhodné využít produkt PRO MUCOSA. Německé produkty TISSO jsou výjimečné tím, že neobsahují žádné konzervanty či chemické přísady a jsou 100% přírodní. Pomáhají přirozené činnosti našich vnitřních orgánů a podporují správné fungování celého organismu.“ uvádí výživová poradkyně a nutriční terapeutka Hana Lang.

Jarní hit!

Pro zdravé zažívání a podporu energie vyzkoušejte PRO SANATOX von TISSO s chlorelou a výtažkem z česneku medvědího v kombinaci s PRO EM SAN von TISSO, který obsahuje 31 aktivních mikroorganismů a 24 zdraví podporujících bylinných a rostlinných extraktů. Pro intenzivnější navýšení energie můžete do svého jídelníčku přidat ještě PRO BASAN COMPLETE von TISSO složený z rostlinné vlákniny, vitamínů B a dvanácti aktivních mikroorganismů na podporu tenkého střeva. Zbavte se únavy a přivítejte jaro se spokojeným úsměvem na tváři 🙂