CELOSTNÍ NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

Jde mi o mnohem více, než jen o množství živin a počet kalorií ve tvém jídelníčku.

Mé výživové poradenství je založeno na principech Cellsymbiosistherapie®, unikátním
bio-logickém terapeutickém konceptu MUDr. Kremera, který vychází z mitochondriální medicíny. Základem je protizánětlivá strava nastavená podle individuální analýzy reakcí organismu na jednotlivé potraviny.

Zaměřuji se na trávicí ústrojí, rovnováhu mikrobiomu a funkci mitochondrií. Přírodní doplňky stravy pak podporují celý nutriční program.

KROKY CELOSTNÍHO NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ

Důkladná anamnéza

Za účelem celostního pojetí probereme veškeré potíže co tě trápí nebo trápily na fyzické či psychické úrovni.

Více

Vezmeme v potaz veškeré okolnosti, tvé zvyklosti, vlivy lidí z tvého okolí a další faktory. Jen tak je možné nalézt individuální a efektivní řešení.

Analýza tělesného složení na InBody 370

Díky pravidelnému vážení na InBody máme pod kontrolou všechny změny, které se v těle odehrávají při změně stravovacích návyků a navyšování pohybové aktivity.

Více

Jedná se o jeden z nejspolehlivějších přístrojů pro diagnostiku a analýzu složení lidského těla – tzv. analyzátor. Samotná analýza je velmi rychlá a jednoduchá, jelikož trvá okolo 30-ti sekund. Je třeba, aby analyzovaná osoba byla na boso (bez bot i bez ponožek). Není nutné, aby byla bez oblečení, jelikož na InBody se dá nastavit váha, která se dá odečíst. Přístroj změří a poskytne výsledky každému od 6 do 99 let. Jediný, kdo nesmí analýzu na InBody podstoupit jsou osoby s kardiostimulátorem. 

Přístroj InBody je neocenitelná pomůcka pro sledování efektivity a kontrolu dodržování redukčního režimu. Poskytuje nám cenné informace i při detoxikačních programech, úpravě ve stravování nebo při navyšování pohybové aktivity. Z naměřených hodnot zjišťujeme zda člověk jí pravidelně, zda jsou redukovány tuky, snižuje se množství útrobního tuku a hlavně zda neubývá svalová hmota. To žádná klasická váha nikomu nepoví.

Díky InBody 370 nemůžeme dojít k mylnému názoru, že člověk, který se snaží jíst dle zásad zdravé výživy a přidá pravidelnou pohybovou aktivitu, nehubne, jelikož nevidí žádnou změnu na váze či dokonce může přibrat. Většinou jde o nárust svalové hmoty, která nahradí část tukovou.

Pravidelné vyšetření na InBody je velice motivační, protože vidíš všechny změny, které se ve tvém tělě odehrávají při změně stravovacích návyků a zvýšení pohybové aktivity.

Mikroskopická analýza nativní kapky krve

Krevní rozbor nám předá informaci o výchozím stavu organismu a slouží jako vodítko a zpětná vazba při nastavování změn v životním stylu i ve stravování.

Více

Analýza nativní kapky krve je nadstandardní mikroskopická technika umožňujÍcí vizualizaci všech krevních elementů. Jejím jedinečným přínosem je pro nás možnost sledovat reakce vnitřního prostředí organismu na provedené nutriční změny a na probíhající detoxikaci.

Obecně mohou jevy v pozorovaném vzorku signalizovat průběh choroby či zánětu v těle, sklony k trombóze či přítomnost infekce. Živá kapka krve nese také informaci o metabolismu vitamínů a minerálů, o správném fungování trávicího systému, stupni znečištění krevní plazmy nebo o stavu tvého imunitního systému.

CO NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ PŘINESLO OSTATNÍM?

Ze začátku to pro mě bylo trošku horší, protože jsem musel hodně měnit jídelníček. V té době jsem měl málo energie, vždycky přes zimu jsem byl takovej nachcípanej, měl jsem rýmu a podobně... To se mi všechno zlepšilo. Regeneraci, tu má teď opravdu na výbornou...

Adam Polášekprofesionální lední hokejista

Nyní jsem sama se sebou spokojená. 🙂 Moje psychické problémy jsou z 95 % eliminovány (užívám 1 tabletu denně z předchozích 5ti tablet). Zhubla jsem 6,5 kg za dva měsíce a můj šatník mi opět perfektně padne. Náladu mám velmi dobrou a cítím se svěží. Můj přístup k životu je zcela optimistický.

Dagmar Motejzíková

Můj jídelníček? Kachny, husy, husí sádlo, spousta sladkého ovoce.... Zhubla jsem přes 10 kilo, i v ordinaci lékařů mám normální krevní tlak, dle EKG se mi snížila tepová frekvence, již mi nekrvácí dásně, vyhladila se mi pleť, zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů a cítím se báječně.

Andrea Klempířováspolečnost E.ON

CENÍK NABÍZENÝCH SLUŽEB

Informační schůzka
500 Kč
30 minut
Celostní nutriční poradenství
2 500 Kč
90 - 120 minut
komplexní anamnéza
rozbor dosavadních stravovacích návyků
bioimpedanční měření
mikroskopie kapky krve
Testy potravinové intolerance
od 7 000 Kč
informace o testu
provedení testu
interpretace výsledků
nastavení a vysvětlení stravovacího plánu
Kontrolní konzultace
1 000 Kč
45 mimnut