CELOSTNÍ NUTRIČNÍ TERAPIE

Co můžete očekávat při návštěvě mé ordinace

Mé výživové poradenství je založeno na principech Cellsymbiosistherapie®, unikátním bio-logickém terapeutickém konceptu MUDr. Kremera, který vychází z mitochondriální medicíny. Základem je protizánětlivá strava nastavená na základě výsledků testů intolerance potravin.

Zaměřuji se na trávicí ústrojí, rovnováhu mikrobiomu a funkci mitochondrií. Přírodními doplňky stravy pak podporují celý nutriční program.

CO NUTRIČNÍ PORADENSTVÍ PŘINESLO OSTATNÍM?

Ze začátku to pro mě bylo trošku horší, protože jsem musel hodně měnit jídelníček. V té době jsem měl málo energie, vždycky přes zimu jsem byl takovej nachcípanej, měl jsem rýmu a podobně... To se mi všechno zlepšilo. Regeneraci, tu má teď opravdu na výbornou...

Adam Polášekprofesionální lední hokejista

Nyní jsem sama se sebou spokojená. 🙂 Moje psychické problémy jsou z 95 % eliminovány (užívám 1 tabletu denně z předchozích 5ti tablet). Zhubla jsem 6,5 kg za dva měsíce a můj šatník mi opět perfektně padne. Náladu mám velmi dobrou a cítím se svěží. Můj přístup k životu je zcela optimistický.

Dagmar Motejzíková

Můj jídelníček? Kachny, husy, husí sádlo, spousta sladkého ovoce.... Zhubla jsem přes 10 kilo, i v ordinaci lékařů mám normální krevní tlak, dle EKG se mi snížila tepová frekvence, již mi nekrvácí dásně, vyhladila se mi pleť, zlepšila se mi kvalita vlasů a nehtů a cítím se báječně.

Andrea Klempířováspolečnost E.ON

CENÍK NABÍZENÝCH SLUŽEB

 • Vstupní konzultace

  komplexní anamnéza, rozbor stravovacích návyků, bioimpedanční měření, mikroskopie kapky krve
  90 - 120 minut za 2 500 Kč
 • Testy potravinové intolerance

  podle rozsahu testovaných potravin od 7 000 Kč
 • Kontrolní konzultace

  45 minut za 1 000 Kč
 • Novinka: možnost online konzultace

  60–90 minut (dle potřeby) za 1 000 Kč
  více informací zde

DOMLUVTE SI INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACI

Po odeslání objednávky s vyplněnými údaji  vás budu co nejdříve kontaktovat