Podcasty a články Hany Lang o zdravé stravě a životním stylu na wellyou.cz

Máte někdy pocit, že se v těch informacích, které na nás všude skáčou, ztrácíte? Konkrétně myslím informace o jídle, alergenech a zmatek s tím spojený, který akorát komplikuje život.
Rozhodly jsme se, že to zkusíme malinko narovnat a podat informace jednoduše a výstižně formou online podcastů a článků. Když říkám „rozhodly“, tak jsem to já a báječná Jana Pechmanová, autorka kuchařky Jím-Nejím (www.jimnejim.cz).  Připravujeme spolu hlavně seriál podcastů, kde se věnujeme alergiím, intolerancím a jejich podobám. A také se v nich tak nějak rýpáme v tématu zdravých potravin a reakcích našeho organismu na ně. Spoustu těchto podcastů je již nyní k poslechu na: https://www.wellyou.cz/o-nas/nas-tym/hana-lang/
podcasty Hany Lang na webu wellyou.cz
hana lang a jana pechmanová při natáčení podcastů pro well you
Poslechněte si třeba naše podcasty o jejím  příběhu a tvorbě kuchařky Jím-Nejím. Věřím, že i v sérii nových podcastů zmatek informací urovnáme a zodpovíme nejasnosti. Neváhejte psát dotazy a třeba i tipy na další témata, která vás zajímají.

Dostupné podcasty a články:

Kromě podcastů s Janou  zde najdete i spoustu dalších s jinými hosty a tématy. Některé podcasty jsou volně k poslechu, některé jen pro předplatitele wellyou.cz. K dnešnímu datu (4.2.2021) je jich tu už celá řada: